Blog zakończony, dostępny jako archiwum

Blog Michała Januszewskiego to już zamknięty projekt. Rzeczą młodzieńczą było pisać o wszystkim i przejawiać nazbyt interaktywne postawy wobec świata. Dziękuję wszystkim czytelnikom i komentatorom, którzy współtworzyli ze mną to miejsce wymiany myśli, poglądów i polemik. Statystyki przedstawiają się bardzo imponująco: zarejestrowano blisko 31 tys. odwiedzin. Wszystkie archiwalne wpisy i komentarze pozostaną dostępne. Niestety liczne teksty zostały skradzione z bloga i dyskusji. Niech więc oryginały świadczą o prawdziwym autorstwie.

piątek, 29 stycznia 2010

Drodzy czytelnicy,

jakiś czas byłem offline i nie tylko line, bo wiele innych rzeczy też off-. Wiem, że prowadzenie bloga musi wiązać się z systematcznością i starannością, by wpisy pojawiały się regularnie. Niestety nie udało mi się w taki sposób zacząć nowego roku, za co przepraszam. Ostatnie posty były słabe, mam tego świadomość, liczę na to, że nie stracę czytelników.

Chcąc nie chcąc moje przemyślenia z ostatniego czasu dotknęły innych niż zwykle sfer, już od jutra będę starał się powoli to wszystko na bloga przelewać. Liczba odwiedzin przekroczyła 20 tysięcy, jak na rok prowadzenia stronki, uważam, że to niezły wynik.

Zapowiada się ciekawy czas, tematów nie zabraknie, liczę na życzliwość, otwartość i gotowość do dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz