Blog zakończony, dostępny jako archiwum

Blog Michała Januszewskiego to już zamknięty projekt. Rzeczą młodzieńczą było pisać o wszystkim i przejawiać nazbyt interaktywne postawy wobec świata. Dziękuję wszystkim czytelnikom i komentatorom, którzy współtworzyli ze mną to miejsce wymiany myśli, poglądów i polemik. Statystyki przedstawiają się bardzo imponująco: zarejestrowano blisko 31 tys. odwiedzin. Wszystkie archiwalne wpisy i komentarze pozostaną dostępne. Niestety liczne teksty zostały skradzione z bloga i dyskusji. Niech więc oryginały świadczą o prawdziwym autorstwie.

poniedziałek, 24 maja 2010

O edukacji na poważnie

3 komentarze:

  1. Bardzo interesująca wypowiedź, choć gość strasznie szybko mówi ;)kreatywność i popełnianie błędów - ciekawy kierunek edukacji mógłby być. U mojej koleżanki na studiach(germanistyka) wykładowczyni powiedziała na początku semestru: Lepiej nic nie mówcie, niż z błędami... Jedyne co zostaje to wypiąć się na tych ludzi i powiedzieć: I'm prepared to be wrong!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten Pan jest politologiem - specjalistą w kwestiach dot. edukacji ?

    OdpowiedzUsuń
  3. polecam strony TED :) jezeli chodzi o angielski, to gdzies w necie ten wyklad jest przetlumaczony na polski, tlumaczenie jednak nie włącza się u mnie na blogu, nie wiem czemu :(

    OdpowiedzUsuń