Blog zakończony, dostępny jako archiwum

Blog Michała Januszewskiego to już zamknięty projekt. Rzeczą młodzieńczą było pisać o wszystkim i przejawiać nazbyt interaktywne postawy wobec świata. Dziękuję wszystkim czytelnikom i komentatorom, którzy współtworzyli ze mną to miejsce wymiany myśli, poglądów i polemik. Statystyki przedstawiają się bardzo imponująco: zarejestrowano blisko 31 tys. odwiedzin. Wszystkie archiwalne wpisy i komentarze pozostaną dostępne. Niestety liczne teksty zostały skradzione z bloga i dyskusji. Niech więc oryginały świadczą o prawdziwym autorstwie.

środa, 17 czerwca 2009

Do czytelników i komentatorów

Mija już kilka miesięcy mojego blogowania. Doświadczenie tego czasu jest nacechowane uczestnictwem w niezwykłej przygodzie. Ścieranie się różnych poglądów, krystalizowanie własnych myśli a przede wszystkim doświadczenie różnorodności.

To właśnie doświadczenie jest dla mnie chyba najcenniejsze. Świetnie się czyta dobrze umotywowane poglądy, zwłaszcza, jeżeli one różnią się od moich. Myślę, że nie jestem w tym odosobniony i wszyscy razem uważamy, że największą siłą tego bloga jest różnorodność opinii i poglądów.

Od kilku tygodni wzrasta popularność tego miejsca a apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak więc zapraszam do tego by przekazać ten adres znajomym i przyjaciołom, umieścić sobie w opisie na gg, czy po prostu zaprosić tutaj kogoś. Najcenniejsi będą komentatorzy :)

Mała statystyka, dziennie średnio około 50 wejść z całego kraju i zagranicy. Maks było 300 wejść jednego dnia :) minimalny poziom to 10.

Wszelkie uwagi można wpisać w komentarze tutaj poniżej albo przesłać mi na maila poczta@michal-januszewski.pl

Nie traktuję tego miejsca jak swojej przestrzeni. Wolałbym widzieć w tym blogu forum dyskusji ludzi otwartych i ciekawych świata :)

pozdrawiam serdecznie

michal januszewski

2 komentarze:

  1. Dobrz też byłoby wyeliminować przesadny cynizm ziejący z niektórych postów. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. juz i tak sie ograniczam :) ale postaram sie. Obiecuje :)

    OdpowiedzUsuń