Blog zakończony, dostępny jako archiwum

Blog Michała Januszewskiego to już zamknięty projekt. Rzeczą młodzieńczą było pisać o wszystkim i przejawiać nazbyt interaktywne postawy wobec świata. Dziękuję wszystkim czytelnikom i komentatorom, którzy współtworzyli ze mną to miejsce wymiany myśli, poglądów i polemik. Statystyki przedstawiają się bardzo imponująco: zarejestrowano blisko 31 tys. odwiedzin. Wszystkie archiwalne wpisy i komentarze pozostaną dostępne. Niestety liczne teksty zostały skradzione z bloga i dyskusji. Niech więc oryginały świadczą o prawdziwym autorstwie.

poniedziałek, 23 lutego 2009

Porządki na blogu :)

Przed chwilą przejrzałem wszystkie wątki na moim blogu, poodpowiadałem na pytania i prawie wszędzie mam ostatnie słowo:) zapraszam więc do dalszych dyskusji, ponieważ wiem, że nie tylko ja lubię wypowiedzieć się ostatni :)

Ostatni tydzień spędziłem w kilku bibliotekach, stąd moja nieobecność on-line. Już niedługo pojawi się kilka ciekawych tematów, na których publikacji bardzo mi zależy.

Cieszę się bardzo z poczytności mojego bloga, liczba odwiedzin coraz bardziej onieśmiela mimo tego zachęcam do przekazywania tego adresu znajomym i przyjaciołom. Dziś bardzo trudno znaleźć czas i miejsce do rozmowy o rzeczach najbardziej istotnych, nawet z przyjaciółmi. Dzięki bogactwu komentarzy i opinii mamy żywy zapis rozwoju myśli przekonań a także obraz różnic jaki pojawia się pomiędzy czytelnikami.

1 komentarz:

  1. Michale , wiem, że lubisz mieć ostatnie zdanie ale chyba nie zawsze je masz. Czy czasem nie przemawia przez Ciebie....hmm. kl.

    OdpowiedzUsuń